איך אני יודע האם המוצרים חברתי מייבאת/מייצרת חייבים בחוק?

 בסעיף 63 לחוק מופיעים המוצרים שמוחרגים. יש להיעזר בעו”ד לקבלת חוו”ד למתן פטור. הינכם מוזמנים לפנות גם אלינו לסיוע בנושא.